O nas

Rubicon Group to wielobranżowe biuro projektowe świadczące usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji.

Biuro specjalizuje się w projektowaniu obiektów architektonicznych i aranżacji wnętrz, ale nie ogranicza się tylko do tych dwóch dziedzin. Realizuje również projekty z zakresu Architektury Krajobrazu z wykorzystaniem nowoczesnych proekologicznych technologii w budownictwie zgodnie z zasadami Zrównoważonego Rozwoju.

By dostarczyć naszym klientom najlepszą jakość usług w postaci spójnego i dopracowanego projektu, zarówno pod kątem estetycznym, technicznym jak i finansowym oraz profesjonalną obsługę całego przedsięwzięcia, na stałe współpracujemy z artystami, grafikami, projektantami form przemysłowych, architektami krajobrazu, inżynierami, a także firmami wykonawczymi oraz kancelarią prawną. Prowadzimy projekty we wszystkich fazach od projektu koncepcyjnego, przez projekt budowlany, przetargowy, wykonawczy na nadzorach autorskich kończąc.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy pracując dla najlepszych międzynarodowych biur architektonicznych realizując m.in. takie projekty jak:

20 Fenchurch Street – biurowiec w centrum londyńskiego City

Battersea Power Station – rewitalizacja zabytkowej elektrowni Battersea w Londynie.

Raffles City Bahrain - budowa wielofunkcyjnego kompleksu w Królestwie Bahrajnu o funkcjach mieszkaniowych, usługowych, hotelarskich oraz rekreacyjnych.

St Pancras International – rewitalizacja jednego z najpiękniejszych zabytków europejskich zlokalizowanego w centrum Londynu.  Projekt oficjalnie otwarty przez Królową Elzbietę II w 2008 roku.

Zapraszamy do współpracy.